Varaždin bolji od Dragovoljca

Ivana Strahija • nedjelja, 27.03.2011.

Snage su u Varaždinu, u prijateljskom ogledu, odmjerila dva prvoligaša, koja su nedavno igrala i prvenstvenu utakmicu. Rezultat je bio isti, 3:2, no ovog je puta slavio Varaždin.

Varaždin – Hrvatski dragovoljac 3:2

Varaždin, prijateljski pripremni susret

Strijelci: 1:0 Vugrinec 3., 2:0 Glavina 11., 3:0 Glavica 40., 3:1 Plazonić 56., 3:2 Kuković 85.

Varaždin: Dreven, Tkalčić, Conjar, Sušac, Kvesić, Šafarić, Posavec, Glavina, Aganović, Vugrinec, Glavica (igrali i: Hojski, Dudić, Krklec, Golubar, Vuk, Thiago, Pušić, Brlečić, Šimek)

Hrvatski dragovoljac: Vidaković, Špehar, Janjetović, Rašić, Grgić, Jazvić, Leko, Vrnoga, Plazonić. Švakić, Jurin (igrali i: Čović, Brozović, Žungaj, Kuković, Kešinović)

Dragovoljci su svratili u Varaždin, kako bi s domaćim prvoligašima provjerili koliko su dobri bili treninzi u tjednu iza njih. Susret su bolje otvorili Varaždinci, pogotkom Vugrinca u trećoj minuti. U 11. minuti već je bilo 2:0, nakon što je još jednom prekrasni pogodak postigao Glavina, a na odmor se ide s 3:0, koje postavlja Glavica.

U drugom su poluvremenu golove postizali gosti, koje je u prvom poluvremenu s dva opasna šuta najavio Leko. U 56. minuti je na 3:1 smanjio Plazonić, a u 85. je pogodio Kuković. Hrvatski dragovoljac nije uspio do kraja utakmice izjednačiti, pa je pobjeda ostala domaćima.

U sastavu Varaždina bilo je i jedno nepoznato ime, Thiago Augusto: "Taj je Brazilac mjesec dana trenirao s ekipom Lučkog. Došao je ovdje odigrati bez obaveza, no jasno je da on nije igrač za nas", rekao je trener Varaždinaca Samir Toplak.

O samoj utakmici je domaći trener rekao: "Opet smo si sami napravili probleme. Umjesto da u drugom poluvremenu krenemo na protivnika svom snagom i dokrajčimo ga, mi se opet dovedemo u situaciju u kojoj moramo strepiti za rezultat. Prvo poluvrijeme je dakle bilo dobro i efikasno, iako nam je smetao težak i tvrd teren, koji nije bio zalijevan."

• Obrisan korisnik30.03.2011. u 18:26
    Pa uprava definitivno ne valja,slažem se(al opet nisu sam ovi sadasnji krivi jer oni imaju dugove ovih od prije)....i nije toplak najbolji trener na svijetu,al boljeg trenera koji bu delal zabadava trenutno za varteks nema...zato trebamo cestitati njemu i deckima kaj su napravili takvi rezultata da... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik28.03.2011. u 20:01
    žal mi je dečki, ali nejde to tak kak bi vi htjeli. vjerovali ili ne, dozvoljeno je komentirati i onima koji misle da uprava ne valja i da trener nije najbolji na svijetu. bilo to vama pametno ili ne.
  • Obrisan korisnik28.03.2011. u 08:57
    @ deLion - stvarno si već dosadan sa glupim komentarima i pametovanjem ... Ajde bar jedanput složi neku pametnu rečenicu !!!
  • Obrisan korisnik27.03.2011. u 20:52
    zemi si ga doma. možda te nauči kulturnom razgovoru.
  • Obrisan korisnik27.03.2011. u 19:47
    Kad je Varteks dobil Rijeku nisi nis komentiral..onda nisi imal nis pametnoga za reci strucnjace??