Kelić zabio u pobjedi, Vrdoljak u remiju

Mario Glasnović • nedjelja, 10.04.2011.

Osim u ligama petice, hrvatski nogometaši bili su strijelci i u ostalim ligama Europe. Renato Kelić je zabio gol za Slovan iz Libereca, a bivši Dinamov igrač Ivica Vrdoljak kao kapetan je postigao pogodak u remiju varšavske Legije.

Renato Kelić bio je strijelac u pobjedi Slovana iz Libereca nad Sigmom Olomuc. Osmoplasirani Slovan pobijedio je s 3:0, a 20-godišnji Vinkovčanin glavom je postigao posljednji pogodak i zaključio pobjedu svoje momčadi.

Branič mlade reprezentacije u 23. kolu je postigao svoj drugi ovoseznski pogodak. Precizan je bio u 72. minuti, a na terenu je proveo svih 90 minuta.

Bivši član zagrebačkog Dinama Ivica Vrdoljak kao kapetan je predvodio svoju momčad u remiju protiv Zaglebie. Drugoplasirana Legija odigrala je 2:2, a Vrdoljak je pogodio za 1:1 s "bijele točke". Hrvatskom veznjaku ovo je šesti prvenstveni pogodak, od kojih je četiri postigao iz jedanaesterca.