Tepurić "zagrijao" Istru 1961 za Dinamo

Borna Rupnik • četvrtak, 14.04.2011.

Istra 1961 odigrala je uoči prvenstvenog okršaja s Dinamom i susret osmine finala Kupa Istre. Na krilima Franje Tepurića preskočili su prepreku zvanu Ližnjan...

Na igralištu Šaraja odigrana je utakmica osmina finala Kupa Istre u kojoj je momčad Igora Pamića svladala Ližnjan 2:0 i osigurala svoje mjesto u četvrtfinalu.

Domaćinima je presudio napadač Franjo Tepurić, koji je svoj prvi pogodak postigao u osmoj minuti iz kaznenog udarca, a drugi u samoj završnici prvog poluvremena.

Istra 1961 se tako pred oko 500 gledatelja "zagrijala" za nadolazeći ogled s Dinamom u hrvatskom prvenstvu, koji je na rasporedu u subotu navečer u Puli.