četvrtak, 21.04.2011.

Bivši nogometaš Dinama Ivica Vrdoljak bio je strijelac za varšavsku Legiju na putu svoje momčadi prema finalu Poljskog kupa. Vrdoljak i suigrači nisu imali previše problema s Lechijom...

U finalu Poljskog kupa ove će sezone igrati Legia iz Varšave i Lech iz Poznana. Legia je svoj dio posla obavila u dvoboju momčadi čije boje brane i hrvatski nogometaši.

Nakon slavlja na stadionu Lechije u prvoj utakmici (1:0), Legia je prolaz potvrdila s uvjerljivih 4:0 u uzvratu, a mrežu gostiju, za koje je svih 90 minuta odradio bivši nogometaš Hajduka i Rijeke Luka Vučko, načeo je Miroslav Radović sredinom prvog poluvremena.

U 63. minuti tu je prednost udvostručio Ivica Vrdoljak, koji je glavom matirao vratara Pawela Kapsu. Do kraja utakmice je Krzysztof Bak pospremio loptu u vlastitu mrežu, a konačni je rezultat postavio Michal Kucharczyk desetak minuta prije isteka vremena.

Vrdoljak je također odigrao cijelu utakmicu za svoju momčad, a dobio je i žuti karton.