Mario Glasnović • subota, 23.04.2011.

Bivši igrač Hajduka, Senijad Ibričić, postigao je svoj prvijenac u dresu moskovskog Lokomotiva. Ibro je bio bio siguran realizator jedanaesterca u pobjedi Lokomotiva kod Krasnodara. Još jedan bivši Hajdukovac upisao se u strijelce, Dragan Blatnjak zabio je u pobjedi svog Rostova nad Terekom.

Senijad Ibričić postigao je prvi službeni pogodak u dresu moskovskog Lokomotiva. BiH reprezentativac pogodio je s bijele točke u 44. minuti za 2:0. Lokomotiv je u gostima nadvisio Krasnodar s visokih 4:1. Ibričiću je ovo prva utakmica koju je počeo od prve minute, a u šest kola upisao je četiri nastupa.

Bivši napadač Hajduka i Zadra, Dragan Blatnjak, i drugu utakmicu zaredom postigao je pogodak. Blatnjak je postigao jedini pogodak u pobjedi Rostova nad Terekom. Bivši BiH reprezentativac pogodio je u 35. minuti utakmice.