Prosinečki: "Ne bih ništa mijenjao"

Borna Rupnik • nedjelja, 24.04.2011.

Robert Prosinečki, bivši hrvatski reprezentativac koji je nedavno preuzeo Crvenu zvezdu, morao je priznati poraz od gradskog rivala Partizana...

U najvećem derbiju u Srbiji Partizan je u subotu svladao Crvenu zvezdu rezultatom 1:0. Jedini je strijelac na utakmici bio Prince Tagoe u 62. minuti, a Partizan je tim pogotkom stekao i tri boda prednosti na prvenstvenoj tablici.

Nakon 24 odigrana kola Partizan sada ima 62 boda, a Crvena zvezda 59, te su crno-bijeli napravili važan korak prema mogućem osvajanju naslova prvaka.

Na klupi Crvene zvezde sjedi donedavni pomoćnik Slavena Bilića u hrvatskoj reprezentaciji, Robert Prosinečki, koji je sportski čestitao protivniku poslije utakmice.

"Partizan je igrao bolje. Mi smo svoje prilike imali u prvom poluvremenu, ali ih nismo iskoristili, a potom nas je poremetila i ozljeda Evandra", rekao je.

Prosinečki smatra da je svoj dio posla odradio najbolje što je mogao: "Da igramo ponovno, ne bih ništa mijenjao. Greška je bila što su moji obrambeni igrači previše napucavali loptu, griješili u dodavanjima, ali to je i bila Partizanova taktika. Uspjeli su nas pritisnuti".

"Nedostajala nam je podrška navijača, ali nismo zbog toga izgubili", dodao je Robert Prosinečki.