Gabrić potvrdio slavlje Ankaragucua

Borna Rupnik • ponedjeljak, 25.04.2011.

Dok Fenerbahče i Trabzonspor nastavljaju mrtvu utrku za naslov prvaka, Drago Gabrić upisao se u listu strijelaca u pobjedi svog Ankaragucua...

Vodeće momčadi turske lige, Trabzonspor i Fenerbahče, izjednačile su se na 70 osvojenih bodova iz 30 utakmica nakon što je Fenerbahče u golijadi (5:3) pobijedio na gostovanju Bucaspor, dok je Tranbzonspor odigrao samo 0:0 kod Eskisehirspora.

U tim je dvobojima Hrvoje Čale i Vanja Iveša odradili cijele utakmice za Trabzonspor, odnosno Eskisehirspor, dok je Jerko Leko za Bucaspor odigrao 82 minute.

Pogotkom se pak istaknuo Drago Gabrić, bivši nogometaš Hajduka, koji nastupa za Ankaragucu. Njegova je momčad s 4:1 slavila kod Buyuksehira, a naš je igrač zapečatio pobjedu golom u 69. minuti.

Ankaragucu se drži zlatne sredine u poretku - nalazi se na desetom mjestu s 39 bodova.