Nikola Vlahović • nedjelja, 01.05.2011.

Nekadašnji prvotimac Zagreba i Hajduka, Senijad Ibričić, nastavio je pružati dobre igre u Rusiji te je jučer zabio vrlo lijep gol u tamošnjem prvenstvu...

U sedmom kolu ruskog nogometnog prvenstva Lokomotiv Senijada Ibričića odmjerio je snage protiv Kubana iz Krasnodara, a u strijelce se upisao i bivši veznjak Hajduka.

Lokomotiv je pobijedio Kuban 2:1, a drugi gol za pobjedničku momčad zabio je Ibričić. Domaćini su poveli već u šestoj minuti golom Maicona, a reprezentativac Bosne i Hercegovine mrežu gostujućeg vratara zatresao je u 60. minuti.

Kuban je sedam minuta prije kraja utakmice uspio ublažiti poraz, a strijelac je bio Traore. S ovom pobjedom Lokomotiv je sakupio 13 bodova te se nalazi na drugom mjestu, a prvoplasirani Zenit također ima 13 bodova, ali i utakmicu manje.

• johnny00802.05.2011. u 22:50