Napadač Lyona završio sezonu

Mario Glasnović • ponedjeljak, 09.05.2011.

Argentinski napadač u dresu Lyona, Lisandro Lopez, ozlijedio je prepone i za njega je ova sezona završena. 28-godišnji napadač u derbiju francuskog prvenstva između Lyona i Marseillea napustio je igru u 76. minuti utakmice.

Lyon je u 34. kolu francuske lige na Gerlandu svladao aktualnog prvaka Marseillea i tako ga udaljio od obrane naslova, a sebe približio nastupu u Ligi prvaka. Iako su Lavovi pobijedili s 3:2, ozlijedio im se najbolji strijelac Lisandro Lopez.

Argentinski napadač ozlijedio se u 76. minuti utakmice te je morao napustiti teren. Kasniji pregledi pokazali su da je Lisandro ozlijedio prepone i da će morati pauzirati do kraja sezone. 28-godišnji napadač Lyona u dosadašnjem dijelu sezonu postigao je 16 golova, a dodao je i dva pogotka u Ligi prvaka.

Četiri kola prije kraja prvenstva Lyon se nalazi na trećem mjestu s tri boda zaostatka za drugoplasiranim Marseilleom. Vodeći Lille ima sedam bodova više od Lavova koji u sljedećem kolu gostuju kod momčadi Auxerrea.