Inter bolji od Bistre

Ante Dubravac • srijeda, 18.05.2011.

Nogometaši Intera iz Zaprešića nastavljaju sa sada već tradicionalnim prijateljskim utakmicama između dva kola HNL-a. Ovoga puta su gostovali u Bistri kod istoimenog domaćina.

Nakon što su u prošlom kolu s Rijekom odigrali neodlučeno 1:1, a uoči gostovanja u Varaždinu momčad Ilije Lončarevića pobijedila je niželigaša Bistru s 3:0.

Inter je ozbiljno ušao u utakmicu i već u petoj minuti poveo preko Gudelja. Do kraja prvog dijela prednost je udvostručena, a strijelac je Tomislav Jonjić u 31. minuti.

U drugom dijelu trener Lončarević radi veliki broj izmjena što rezultira i padom tempa igre. Ipak u 60. minuti mlada zvijezda Aleksandar Trajkovski postavlja konačnih 3:0.

Prijateljska utakmica:
Bistra - Inter Zaprešić 0:3

Inter Zaprešić: Jurić-Bare, Hrnčević, Barišić, Gulić, Jonjić, Todorčev, Yankep, Grgurović, Gudelj, Kramarić i Abilaliaj (Još su igrali: Santini, Papić, Herceg, Ivanković, Mršić, Balić, Ćosić, Šarić, Zubčić, Trajkovski, Bosec i Budimir).

Apsolutni autsajder na krovu Europe

Europsko prvenstvo 2004. godine donijelo je jedno od najvećih iznenađenja u povijesti reprezentativnog nogometa kada je do zlata stigla...