Nova pobjeda Slaven Belupa

Nikola Vlahović • četvrtak, 30.06.2011.

Slaven Belupo odradio je novu prijateljsku utakmicu te je došao do uvjerljive pobjede...

Igrači Roya Ferenčine pripremaju se za novu sezonu, a naš je prvoligaš odradio prijateljsku utakmicu protiv slovenskog trećeligaša.

Zreče se nije pokazalo kao protivnik koji može ugroziti Farmaceute te je klub iz Koprivnice slavio s uvjerljivih 3:0.

Slaven Belupo poveo je u 16. minuti zahvaljujući pogotku Jambrušića, a Zreče se u još većem rezultatskom zaostatku našlo u 60. minuti.

Naime, tada je za 2:0 mrežu trećeligaša pogodio Poredski, a dvije minute prije kraja konačnih 3:0 postavio je Leon Benko.

Ferenčina je u toj utakmici 60 minuta priliku pružio drugoj momčadi, a onda je na teren poslao prvu momčad u čijem su se kadru našla i dva ovoljetna pojačanja, Pilipović i Brezovac.

Prijateljska utakmica:
Zreče - Slaven Belupo 0:3

Slaven Belupo: Nurković, Šestak, Bubnjić, Mamić, Geng, Čanađija, Vojnović, Šomoci, Gregurina, Jakšinić, Jambrušić (od 60. minute: Marković, Purić, Kokalović, Maras, Pilipović, Poljak, Brezovec, Milardović, Mujanović, Benko, Poredski).