Remi Lučkog i Slaven Belupa

Ante Dubravac • subota, 02.07.2011.

Nakon uvodnog dijela priprema nogometaši Lučkog otputovali su u Slovenj Gradec na Pohorju gdje će provesti deset dana i odigrati četiri prijateljske utakmice.

LUČKO - SLAVEN BELUPO 0:0

Prijateljska utakmica
Zreče, Stadion NK Zreče, gledatelja: 50
Crveni karton: Brezovec 21'

Lučko: Kovačić, Palčić, Silva, Buden, Rendulić, Mehmedagić, Koštić, Rak, Šarić, Fuček i Novak. (Od 46. minute: Dumenčić, Burić, Rogač, Žižić, Hovorka, Blagojević, Petrak, Zulim, Hojski, Posinković i Jeleč).
Trener: Dražen Biškup

Slaven Belupo: Rodić, Pilipović, Kokalović, Purić, Maras, Poljak, Brezovec, Milardović, Mujanović, Benko i Bušić. (Još su igrali Nurković, Bubnjić, Mamić, Geng, Vojnović, Gregurina, Jakšinić, Jambrušić, Poredski, Grgić, Šestak, Čenađija).
Trener: Roy Ferenčina

Prvi protivnik igračima Dražena Biškupa bila je momčad Slaven Belupa, a utakmica je završila bez pogodaka rezultatom 0:0.

Iako je riječ o prijateljskoj utakmici uvodnih dvadesetak minuta proteklo je u dosta gruboj igri, a sve je kulminiralo u 21. minuti kada Josip Brezovec dobiva izravni crveni karton nakon što je grubo startao na Fučeka.

Nastavak susreta ponudio je po nekoliko prilika s obje strane, ali bez većih opasnosti za vratare. Najbolju priliku Lučko je propustilo u 34. minuti kada Rak puca međutim lopta odlazi malo pored lijeve stative.

Iduću provjeru Lučko ima u nedjelju, 3. srpnja kada igraju protiv Triglava iz Kranja.