Vratarska zamjena u Slaven Belupu

Ante Dubravac • srijeda, 06.07.2011.

Nogometaši Slaven Belupa odigrali su još jednu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu. Protivnik je bio slovenski prvoligaš Nafta iz Lendave, a imaju i novog-straog golmana...

Nakon što su odigrali 0:0 s novim prvoligašem Lučkim igrači trenera Roya Ferenčine bili su bolji od Nafte rezultatom 3:0.

Iako su dominirali od samog početka utakmice igrači Slaven Belupa dolaze u vodstvo u 45. minuti. Nakon što je u šesnaestercu srušen Tomislav Bušić najstrožu kaznu sigurno realizira Josip Milardović.

U nastavak utakmice Ferenčina šalje novu postavu koja zabija još dva gola, dvostruki strijelac bio je Stjepan Poljak. Prvo je u 68. minuti odlično pogodio s tridesetak da bi konačnih 3:0 postavio u 86. minuti nakon još jednog jedanaesterca kojeg je izborio Tomislav Havojić.

Uprava kluba potpisala je ugovor s golmanom Tomislavom Pelinom koji je došao nakon što je sporazumno raskinut ugovor s Adisom Nurkovićem, koji će karijeru vjerojatno nastaviti u Čeliku iz Zenice. Pelin tako po treći put dolazi u Farmaceute, nakon što je prošlu sezonu proveo u Rijeci.

Prijateljska utakmica:
Slaven Belupo - Nafta 3:0

Slaven Belupo: Rodić, Geneg, Kokalović, Maras, Pilipović, Milardović, Brezovec, Mujanović, Vojnović, Benko i Bušić (Još su igrali: Mamić, Grgić, Šestak, Čanađija, Gregurina, Poljak, Jambrušić, Jakšinić, Havojić i Poredski).

• Obrisan korisnik07.07.2011. u 07:12
    Nvedenoj petorci pridodajte i Rijeku i to je borba za Europu...
  • Obrisan korisnik06.07.2011. u 21:54
    @frenky777 I Dragovoljac :D
  • Zli Jogurt06.07.2011. u 16:01
    Uz ove klubove koje si spomenuo mislim da će se u borbu za europsku ligu uključiti i Cibalia.Frenky bez uvrede,ali mogao bi malo poraditi na pismenosti.
    Zli Jogurt
  • Obrisan korisnik06.07.2011. u 15:55
    ove godine cemo imati intersnatno prvenstvo z aborbu u euro ligu SLAVEN,SPLIT,Osjek,i hajduk