Lučko s pobjedom iz Slovenije

Mihaela Bradovski • petak, 08.07.2011.

Slovenski dio priprema novi član HNL-a Lučko apsolvirao je pobjedom nad slovenskim drugoligašem. Šmartno 1928 svladano je s uvjerljivih 3:0...

Lučko je na asistenciju Palčića u vodstvo doveo Fuček u 19. minuti susreta. Usprkos postavljenom vodstvu izostala je očekivana doza agresivnosti pa su tek krajem prvoga dijela upisane nove prilike. Dva puta Fuček te Šarić propustili su povećati prednost.

Vratar Kovačić u tom se prvom dijelu iskazao odličnom obranom zaustavivši tako najbolju protivničku priliku na cijelom susretu.

Kvalitetnija igra u nastavku momčadi Dražena Biškupa donijela je nova dva pogotka. Pet minuta nakon povratka s odmora poentirao je Hudorović, a pola sata kasnije mrežu slovenskog sastava pogodio je i Petrar. Odlične prilike u drugom dijelu zapucali su Novak i Hojski.

Do početka nove sezone Lučko očekuju još dva test-susreta. 13. srpnja suprotstavit će se Karlovcu na njegovom terenu dok će dva dana tri dana kasnije snage odmjeriti i s Lokomotivom.