Istra bolja od Bakua

Ante Dubravac • subota, 09.07.2011.

Nakon što je Dinamo prije nekoliko dana pobijedio nogometaše Bakua iz Azerbajdžana isto je ponovila i Istra 1961.

Nogometaši Istre otputovali su u Sloveniju gdje su odigrali prijateljsku utakmicu protiv Bakua i upisali pobjedu rezultatom 2:1.

Istra je povela u 30. minuti kada najstrožu kaznu u vodstvo pretvara Asim Šehić za kojeg se sve do početka utakmice nije znalo hoće li nastupiti zbog viroze koju je imao posljednjih nekoliko dana.

Nakon samo dvije minute igre u drugom poluvremenu Baku dolazi do izjednačenja, a strijelac je bivši igrač Hajduka Maris Verpakovskis.

Pobjedu igračima trenera Igora Pamića u 72. minuti osigurava Denis Grbić, novopridošli igrač u redove Istre 1961.