Istra bolja od četvrtoligaša

Antonija Pavlić • srijeda, 27.07.2011.

NK Istra u prijateljskoj utakmici na Aldo Drosini pobijedila je četvrtoligaš Žminj s rezultatom 3:1...

Nogometaši Istre 1961 s rezultatom 3:1 slavili su protiv Žminja, četvrtoligaša. Prvo poluvrijeme dobili su s 2:1.

Susret je odigran na stadionu Aldo Drosina, a pobjedu svoga kluba gledalo je stotinjak navijača.

U prvom poluvremenu trener je prigodu dao "B" momčadi, a priliku za dokazivanje dobili su i neki juniori te igrači koji još čekaju potvrdu (zeleno svjetlo) prelaska u istarski klub.

Strijelac u prvom poluvremenu dva puta bio je Nikola Prelčec, a tri minute prije isteka regularnog dijela u prvom poluvremenu rezultat je tek smanjio Puh.

U drugome dijelu teren je "isprobala" prva ekipa, a Denis Grbić lijepim pogotkom, nakon dobre akcije, postavio je konačni rezultat 3:1.