Ante Zovko • nedjelja, 07.08.2011.

Malmö, Dinamov protivnik u posljednjem pretkolu Lige prvaka, remizirao je na gostovanju kod Mjällbyja. Na utakmici se ozlijedio i kapetan Andersson.

Nakon što su ovog tjedna izbacili Glasgow Rangerse, nogometaši Malmöa odradili su novi prvenstveni zadatak. Kod Mjällbyja su mogli i do pobjede, ali nisu dugo zadržali vodstvo.

U remiju 1:1 poveli su u 57. minuti preko Hamada, ali vodstvo je trajalo samo osam minuta. Poravnao je Ericsson u 65.

Minutu kasnije teren je s bolnom grimasom morao napustiti kapetan Malmöa, branič Daniel Andersson, kojeg je zamijenio Yago.

"Trebali smo zadržati vodstvo", rekao je poslije susreta Daniel Larsson iz Malmöa. "U zadnje vrijeme odigrali smo dosta utakmica i praktički s istom momčadi pa je razumljivo da postajemo umorni pri kraju utakmica. Ali igrali smo dosta konzistentno te dobro kontrolirali loptu."

Malmö nakon 18 utakmica drži osmu poziciju, a Mjällby nakon 20 utakmica je 14. Vodeći je Helsingborg s 42 boda iz 19 utakmica.

• Obrisan korisnik09.08.2011. u 07:55
    Ljep stadion sigurno je sve na standarnom nivou,sudeći po proslavi očekivanja su velika,kako njihova tako i naša..
  • Obrisan korisnik09.08.2011. u 07:51
    Nogomet se igra 90 + minuta i igraju ga svi...
  • Obrisan korisnik07.08.2011. u 12:24
    Pa sudeći po isječcima, ovi žuti su ih imali razvalit! Puno više šansi + nesvirani čisti penal za njih! Ako ovo Dinamo ne prodje, onda nek se ubiju... Nikad lakši ždrijeb za zadnje pretkolo.. Da je od Hajduka i Splita bar jedna ekipa imala ovakav ždrijeb sad bismo gledali 2 zastupnika... A to šta... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik07.08.2011. u 11:58
    Slaven Belupo je jači od ovog Malmö-a. Jurčić neka ide svaki dan u crkvu i neka se zahvaljuje Bogu na ovakvom ždrijebu.
  • Gips07.08.2011. u 11:57