Mršić: "Karlovcu se dogodilo što i nama"

Ante Zovko • nedjelja, 21.08.2011.

Karlovac je osjetio kako je izgubiti bodove u posljednjim trenucima utakmice. Priča je to, kaže strateg Cibalije Stanko Mršić, koju je njegova momčad već osjetila na svojim leđima.

Karlovac je na svojem terenu u subotu ispustio prednost 2:0 koju je imao na poluvremenu. Vodili su domaćini pogocima Željka Kovačevića i Enesa Novinića.

Krešimir Prgomet smanjio je zaostatak početkom drugog poluvremena, a Vlatko Šimunac u posljednjim je sekundama ispisao najcrnji scenarij za Karlovčane.

Vezane vijesti

"Presudile su dvije stvari. Presjekao nas je rani pogodak Prgometa, što je u momčad unijelo nervozu, te neplanirane, ozljedama uvjetovane izmjene u prvom dijelu najboljih pojedinaca Kovačevića i Novinića", prenosi Radio Mrežnica riječi trenera Karlovca Srećka Lušića.

Cibalia je ranije u ovom prvenstvu ispustila sva tri boda protiv Intera u Vinkovcima baš zbog pogotka u zadnjim trenucima. Nakon tri uzastopna poraza i bod je na kraju dobar.

"Uplašio sam se katastrofe svoje momčadi", rekao je Stanko Mršić. "No, ono što se dogodilo Cibaliji protiv Intera i Slaven Belupa danas se dogodilo Karlovcu."