Borna Rupnik • ponedjeljak, 22.08.2011.

Rostov našeg Stipe Pletikose gostovao je ovog vikenda kod Tereka i nes(p)retno ispustio pobjedu u samoj završnici utakmice...

Hrvatski reprezentativac Stipe Pletikosa stajao je svih 90 minuta na vratima Rostova u prvenstvenom dvoboju protiv Tereka iz Groznog. Naš je vratar u 45. minuti zaradio i žuti karton, a u 21. kolu ruske lige rezultat je na kraju glasio 1:1.

Poveo je Rostov u prvom dijelu sjajnim pogotkom Kalačeva, a taj je rezultat stajao na semaforu sve do samog kraja utakmice, do 90. minute. Tada su Pletikosa i suigrači ostali bez pobjede zahvaljujući autogolu Cocisa, od kojeg se lopta odbila u mrežu Rostova.

Rostov trenutačno drži 14. mjesto na tablici, a u leđa mu gledaju tek Spartak iz Nalčika s istim brojem bodova i Krilja Sovjetov s jednim bodom manje.

Senijad Ibričić, o čijoj se posudbi u Hajduk pričalo posljednjih dana, odigrao je posljednjih dvadesetak minuta za Lokomotiv u pobjedi nad Krasnodarom 1:0.