Mario Glasnović • subota, 27.08.2011.

Bivši napadač Intera i Barcelone u svom debitantskom nastupu postigao je pogodak za svoj Anži. Kamerunac je svoj prvi pogodak u ruskoj ligi zabio našem vrataru Stipi Pletikosi.

Stipe Pletikosa odigrao je cijelu utakmicu 22. kola ruskog prvenstva. Pletikosin Rostov ugostio je "bogataše" iz Mahačkale u čijim redovima je zaigrao i bivši napadač Barcelone i Intera Samuel Eto'o.

Nakon miroljubivog prvog poluvremena koje je završilo bez pogodaka, u nastavku se mreža tresla dva puta. Rostov je poveo u u 72. minuti pogotkom Timofeja Kalačeva. Eto'o, koji je u igru ušao u 58. minuti, svojim prvim pogotkom za Anži postavio je konačnih 1:1. Kameruncu je za debitantski pogodak asistirao bivši igrač Chelseaja Yuri Žirkov.

Bivši napadač Hajduka i Zadra Dragan Blatnjak nije konkurirao za ovaj susret. Anži se u ruskom prvenstvu nalazi na četvrtom mjestu s 37 bodova, a Pletikosin Rostov je 14. s 18 osvojenih bodova.