Remijem završio i koprivnički derbi

Mihaela Bradovski • četvrtak, 08.09.2011.

Posljednji susret trećeg kola 1. HNL juniora završio je bez pobjednika, ali i bez pogodaka. Nakon nule u Koprivnici tako su i dalje u vodstvu mladi nogometaši Hajduka, a sedam bodova na kontu imaju i sastavi Varaždina i Slaven Belupa...

Nulom kompletirano kolo

Utakmicom između Farmaceuta i maksimirskih modrih zaključeno je treće kola juniorskog prvenstva, a nakon Hajduka i Rijeke i drugi je derbi kola završio neriješenim rezultatom.

16. Šibenik 0 (2-8)

U utakmici bez pogodaka naslov najboljeg igrača ponio je vratar gostiju Oliver Zelenika, a iako su domaći 60 minuta imali igrača više nisu uspjeli matirati "jedinicu" sastava Damira Ferenčine.

U 30. je minuti crveni karton zaradio Tin Karamatić i od tada je igra Dinama u potpunosti bila koncentrirana na obrambene zadatke. Posljednji susret kola pratilo je 600 gledatelja.

Kamere u Sesvetama

Pred kamerama Meteora produkcije i 200-tinjak gledatelja te pod upaljenim reflektorima u Sesvetama u nedjelju su svoju treću ovosezonsku utakmicu odigrali juniori Croatije i Splita.

Nakon dva poraza novi je trener Sesvećana, Davor Pavlov, očigledno u svoju svlačionicu donio nešto bolju atmosferu i kao posljedica toga stigla je uvjerljiva pobjeda protiv Splitovaca.

Toni Sesar prvi je naciljao vrata na kojima je stajao Anđelo Banić, igrala se sedma minuta. Domaći su apsolutnu dominaciju potvrdili još jednim pogotkom, onim Sandra Gospića nakon pola sata igre.

Konačnih 3:0 postavio je Španić dvije minute kasnije, a svoju jedinu priliku juniori Splita stvorili su, ali i propustili realizirati u nastavku utakmice.

Videomaterijal omogućila je Meteora produkcija i medijski pokrovitelj sportnet|HR.