Inter tricom počastio niželigaša

Nikola Vlahović • srijeda, 14.09.2011.

Nogometaši Intera iz Zaprešića jučer su odigrali novu prijateljsku utakmicu...

Ilija Lončarević nastavio je sa svojim načinom rada te je i ovaj tjedan njegova momčad odigrala jednu prijateljsku utakmicu.

Žuti su gostovali u Zagrebu, a protivnik im je bio niželigaš NK Jarun. Razlika u kvaliteti bila je očita pa je naš prvoligaš bez puno problema slavio rezultatom 3:0.

Svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu, a mrežu Jaruna pogodili su Ugrina u 47. minuti, zatim Mršić u 66. i tri minute prije kraja utakmice precizan je bio i Bosec.