Arsenalu samo bod, APOEL vodeći u skupini

Sportnet • utorak, 01.11.2011.

Nakon što su ranije tijekom dana nogometaši Zenita s minimalnih 1:0 savladali Šahtar, a BATE i Milan remizirali 1:1 odigrane su i preostale utakmice u skupinama E, F, G i H Lige prvaka. Za iznenađenja su se pobrinuli Genk odigravši 1:1 protiv Chelsea te Marseille koji je ostao neporažen na gostovanju kod Arsenala. Borussija za koju je naš Ivan Perišić igrao do 75. minute bila je bolja od Olympiakosa te se vratila u borbu za drugo mjesto dok je APOEL pobjedom nad Portom preuzeo vodeće mjesto u skupini.

Skupina E

Valencia - Bayer 3:1
(Jonas 1', Soldado 65', Rami 75' / Kiessling 31')

APOEL - Porto 2:1
(Ailton 42'(11m), Manduca 90' / Hulk 89'(11m))

Zenit - Šahtar 1:0
(Lombaerts 45'+1')

Skupina H

BATE - Milan 1:1
(Renan 55'(11m) / Ibrahimović 22')

Viktoria Plzen - Barcelona 0:4
(Messi 24'(11m), 45'+2', 90'+2', Fabregas 72')

• Obrisan korisnik02.11.2011. u 10:55
    svaka čast APOEL-u mogu bit primjer drugim manjim klubovima!
  • Obrisan korisnik01.11.2011. u 23:54
    @gem - nije, nazalost. makaay je za bayern zabio realu 2007. 0.48 sekundi ranije :)
  • Obrisan korisnik01.11.2011. u 23:08
    I Željko Vela je na Borussijinoj utakmici jednostavno reka "nemogući su ti Ciprani,stvarno nemogući." Jurčiću,gledaj kako ovi igraju,uzmi teku i zapisuj,možda naučiš šta.
  • Obrisan korisnik01.11.2011. u 23:03
    Srbin trener... dovoljno :P
  • crveni0901.11.2011. u 22:58
    jesan ja večeras zadnjih 15-tak minuta na streamu,bilo mi interesantno da Porto gubi....postavili su se drsko i odigrali borbeno,kad je Porto izjednačija nisu izgubili glavu nego nastavili svoju igru i zasluženo pobijedili,djeluju sigurno i iskusno,ima stranaca čini mi se dosta.....