Bojan Meštrović • utorak, 20.12.2011.

Nakon neuvjerljive prošlotjedne predstave, Real je u uzvratnu utakmicu kupa krenuo s prilično izmijenjenom, ali i dalje jakom postavom koju su činili Adán, Pepe, Varane, Casado, Altintop, Nuri Sahin, Granero, Sami Khedira, Callejon, Özil i Benzema.

Kraljevi su u Madridu startali s dva gola prednosti, a s večerašnjih pet komada su trećeligaša Ponferradinu iz kupa izbacili ukupnim rezultatom 7:1. Večeras je mrežu prvi načeo Callejon u 25. minuti nakon što ga je Özil izbacio u situaciju jedan na jedan. U posljednjoj minuti prvog poluvremena Özil izvodi korner i upisuje drugu asistenciju na utakmici, a strijelac je bio Sahin kojem je to prvi gol za Madriđane.

Nastavak je donio otvoreniju utakmicu. U 49. minuti nakon što je Quintana obranio udarac Granera, loptu u mrežu posprema mladi stoper Varane za 3:0. Četiri minute kasnije konačno i gosti dolaze do izražaja, Acoran dobiva loptu malo ispred centra, vuče ju tridesetak metara i sjajno zabija s vrha šesnaesterca počasni gol za Ponferradinu.

U posljednjih desetak minuta Real je pridodao još dva gola. Prvo je Joselu nakon kombinacije Özil i Callejona s nekoliko metara loptu poslao u mrežu, a ubrzo je Callejon upisao i svoj drugi gol na utakmicu postavivši konačan rezultat na 5:1. Mladi Španjolac odlično koristi svaku priliku koju dobije u dresu Reala i s večerašnja dva gola došao je do brojke od osam golova u sezoni.

• Obrisan korisnik21.12.2011. u 20:20
    Svaka pobjeda je bitna, kad se sjetim ispadanja od Alcarona i svih onih koji su se podsmijavali ,ovako i treba da se igra ne bitno tko je protivnik..Ozil zasluzuje da igra u prvih 11 kao i Callejon ...Ali najvaznije je da se ne prosipaju bodovi i ne gube utakmice ma kakvog karaktera bile zbog... [više na forumu]
  • Showballs21.12.2011. u 15:06
    Ako ovako nastavi do kraja sezone, Callejon bi se trebo nać (barem) na širem popisu repke za EURO. Svakako bi ga trebo isprobat u predstojećim prijateljskim tekmama :)
    Showballs
  • Obrisan korisnik21.12.2011. u 09:20
  • Obrisan korisnik21.12.2011. u 09:07
    @ ivica_1982 U potpunosti se slazem s tobom. Real ove godine ni izbliza ne prosipa bodove protiv "malih" ko sto Barca to radi.
  • Obrisan korisnik21.12.2011. u 08:53
    Real će biti prvak u Španjolskoj ove godine, opet će izgubiti od Barcelone, ali Barca nema motiva protiv drugih pa će izgubiti bodove na malim utakmicama....