Lokomotiva i Belupo bez pobjednika

Ante Dubravac • srijeda, 08.02.2012.

Nogometaši Lokomotive i Slaven Belupa nastavljaju s pripremama za proljetni dio prvenstva u sklopu kojih su odigrali međusobnu utakmicu koja je završila s miroljubivih 1:1.

Nakon što su s 3:1 bili bolji od Međimurja nogometaši Slaven Belupa odmjerili su snage s Lokomotivom. Iako su Farmaceuti dominirali većim dijelom utakmice susret je završio bez pobjednika.

Nakon samo tri minute igre Lokomotiva je došla do pogotka. Slobodan udarac s ruba kaznenog prostora odlično je izveo Domagoj Antolić i neobranjivo pogodio mrežu vratara Rodića za minimalno vodstvo s kojim je Lokomotiva otišla na odmor.

U nastavak susreta bolje ulazi Slaven Belupo pa u 55. minuti Goran Mujanović koristi asistenciju Tomislava Bušića i postavlja konačnih 1:1.

Nakon utakmice trener Slaven Belupa Roy Ferenčina je bio zadovoljan. "Zadovoljan sam igrom u susretu s Lokomotivom u kojem smo bili bolja momčad, imali veći posjed lopte i više povoljnih prigoda za pogotke. Svi igrači su ispunili moja očekivanja, a mladi koji su igrali posljednjih 20 minuta pokazali su da na njih možemo vrlo ozbiljno računati," izjavio je za službenu klupsku stranicu.

Prijateljska utakmica:
Lokomotiva - Slaven Belupo 1:1

Lokomotiva: Picak, Boras, Puljić, Komorski, Mesarić, Brozović, Ademi, Antolić (od 46. Tomšić), Šitum, Jurić (od 46. Horvat), Martinac.

Slaven Belupo: Rodić, Purić, Kokalović, Grgić, Maras, Milardović, Brezovec, Mujanović, Gregurina, Glavica, Bušić; od 70. minute: Rodić, Geng, Šestak, Bubnjić, Pilipović, Brlek, Poljak, Jakšinić, Abramović, Kuprešak, Maretić.