Visoka pobjeda Lenova

Sponzorirani članak • petak, 02.03.2012.

U tijeku je doigravanje u malonogometnim ligama, a odigrane su neke vrlo zanimljive utakmice.

Liga managera

Skupina A

Studio Moderna je poražena od Hpb-a rezultatom 0:3. Zaba je u vrlo uzbudljivoj utakmici uspjela pobijediti Ip Mediu 4:3. Zaba je prva stigla do vodstva, a zatim je Ip Media izjednačila te čak i povela. Nakon toga se Zaba budi te preokreće sve u svoju korist.

Lenovo je visoko porazilo Meteor Đakovo 7:2. Od početka se Lenovo postavilo vrlo dobro i rano povelo. Meteor se nije snašao te na kraju biva teško poražen. Cro Docsi su pobijedili Ericsson 2:0. Prvo poluvrijeme nije donijelo previše zanimljivosti, a drugo donosi više izglednih situacija i vrlo dobrih akcija. Hr Graditelji su uz vrlo dobru igru pobijedili momčad Končar Instituta 2:0.

Skupina B

Končar Ket je pobijedio momčad Sportskih novosti 4:2. Sportske su prve povele, no to vodstvo nisu dugo držale. Velpro je u izvrsnoj utakmici poražen od momčadi Siemensa 4:5. Turbo šport je poražen od momčadi Ine 2:5. Turbo šport je krenuo vrlo dobro, a Ina se nakon toga trgnula i počela igrati svoju igru. Dom Gradnja je porazila momčad Combisa sa 4:2. Combisu je ovo jedanaesti poraz u osamnaest odigranih kola. Oiv je pobijedio momčad Zg Pivovare 3:0.

Skupina A
Studio Moderna – HPB 0 : 3
IP Media - Zaba 3 : 4 (Jablan, Dedić, Valdžić / Ševelj 2, Krznarić, Kovačević)
Lenovo – Meteor Đakovo 7 : 2 (Ljubić 3, Živković 2, Doljanin, Potkonjak / Jukić 2)
Ericsson – Cro Docs 0 : 2 (Sesar, Biočić)
Hr Graditelj - Končar-Institut 2 : 0 (Gudek, Radman)

Skupina B
Končar KET – SN 4 : 2 (Bernardi 2, Petričec, Kajganić / Gligora, Stojanović)
Velpro - Siemens 4 : 5 (Miletić 3,Vrdoljak/ Kovačec 2, Ostojić, Zajec, Mamić)
Turbo Šport - INA 2 : 5 (Muškovac, Gjurinić /Abramovć 2, Škrgatić, Letina, Buconjić)
Dom gradnja – Combis 4 : 2 (Perić 2, Perica, Jurić/ Prlić, Grlić)
OIV LM vs ZG Pivovara 3 : 0

Velesajam

Cb Lila je remizirala protiv Adrie sektor 1:1. Najveća uzbuđenja su se dogodila u prvom dijelu, a u nastavku je bilo tek nekoliko izglednih situacija i s jedne i s druge strane koje nisu našle put do mreže. Ip Media je poražena od momčadi Cb Lile 0:2. Lila se postavila bolje i brzo stigla do pogotka, a u nastavku se igrala slična igra.

Mup Agram i Park Avenija su remizirali 2:2. Prvi dio pripao je momčadi Mup Agrama, koja je konstantne prilike pretvorila u vodstvo od dva pogotka razlike, dok je nastavak donio bolju igru Avenije i zasluženo izjednačenje. Mnk Ploče su pobijedile momčad Tiskare Diopa 3:0.

Derbi kola Između Kamgrada i Diversa je pripao Diversu pobjedom od 2:0. Vrlo dobra igra tijekom cijelog susreta te dva pogotka su bili dovoljni za novu pobjedu. Cb Stožer je nastavio s dobrim igrama i pobijedio Tor Fabrik 7:3. Cb Stožeru je ovo šesta pobjeda u isto toliko utakmica.

Najbolji strijelac je Kolar (Stožer) s 12 pogodaka.

CB Li-La – Adria Sektor 1 : 1 (Suvajac/ Đulvat)
IP Media vs CB Li-La 0 : 2 (Morina Ko., Suvajac)
MUP Agram servis - Park avenija 69 2 : 2 (Piškor, Delić / Bažant, Orlić)
MNK Ploče vs Tiskara Dikopa 3 : 0
Kamgrad vs Sportnet.hr – Diverso bar 0 : 2 (Rako, Gjikolli)
CB Stožer vs Tor fabrik 7 : 3 (Kolar 3, Fabijan 3, Gusak/ Dogan 3)

Velesajam 2

Mslb se lako obračunao s Mate Balotom pobijedivši ih sa 5:1, a Caffe de Colombia je teško porazila momčad Riječi Života s 8:1. Kvazar bar je poražen od momčadi Cb Pablita 1:6. Biro Pula je pobijedila momčad Cb Virusa sa 2:0. Tijekom prvog poluvremena igra je bila izjednačena, dok je drugo pripalo Puli koja je svoje prilike iskoristila te tako došla do četvrte pobjede.

Najbolji strijelac je Smolčić (Cb Pablito) s 11 pogodaka.

Mate Balota – MSLB 1 : 5 ( Peruško/Grlić 2, Lazić 2, Sruk)
Riječ života vs Caffe de Columbia 1 : 8 (Pepić/ Prodanović 3, Kusturić 2, Kuić 2, Rendulić)
Kvazar bar - Gastroprojekt - CB Pablito 1 : 6 (Botteri / Smolčić 4, Cicelj, Petrušić)
R.I.BIRO Pula vs CB Virus 2 : 0 (Čorak, Pirić)
Uljanik - Cap Cap 0 : 1 (Kegalj)

Velesajam 3

Hrt je dirigirao tijekom cijele utakmice i pobijedio momčad Twinsa 4:1. Cb Joker je pobijedio momčad Mnk Arene 3:2. Prvo je Joker poveo s dva pogotka razlike, a zatim se Arena vratila u igru. Međutim, Joker iskorištava neopreznost igrača Arene te stiže do nove pobjede u posljednjim sekundama utakmice.

Excelente bar je poražen od momčadi Cb Čarlija, koja je tako stigla do pete pobjede u sedam odigranih kola. Teatro je pobijedio momčad Mullera 2:0, a vodeći strijelac lige je Smoljan (Cb Ex) s osam pogodaka.

ŠD HRT - Twins 4 : 1 (Perić 2, Benkković, Matijevič/ Vuković)
CB Joker - MNK Arena 3 : 2 (Škorić, Ljubić, Vrabec / Pavlinić, Kolnrekaj)
Excellente Bar - CB Čarli 1 : 4 (Tolić / Harmina 3, Jareb) Teatro – Muller 2 : 0 (Grabičanin, Erić)

Liga JUFS

Pekarne Klara su vodeća momčad lige s 18 bodova, a u posljednjem susretu su pobijedili momčad Hbor-a 4:2. Fsb je druga momčad lige s 13 bodova. U posljednjem susretu su remizirali sa Srednjacima 3:3. Treća momčad lige je Electrolux s 13 bodova. U posljednjem susretu su pobijedili momčad Singa sa 4:2. Prvi strijelac lige je Matezić (Oiv) s 11 pogodaka.

FSB - O.Š. Josip Račić - Srednjaci 3 : 3 (Bakić 2, Čorak/ Muharemović, Mamić)
Team AZO - OIV 0 : 12 (Matezić 7, Lepej, Jeleč 3, Šumić)
Pekarne Klara – Hbor 4 : 2 (Rašić 3, Grbavac/ Kauzlarić, Vlašić)
ZG Velesajam - Kaufland 4 : 2 (Milošvić 2, Beronić, Hučenić/ Šimić 2)
ERSTE Banka - Ralu Logistika 5 : 0 (Oreščanin 3, Mataić, Jurčić)
Electrolux - Sing 4 : 2 (Pejaković 2, Vorkapić, Gazdić / Gotovac, Peković)
DIV d.o.o. - Nova TV 5 : 1 (Gestić 2, Radulović, Žibrak, Sučić/ Boban)
FINA - O.Š. Josip Račić - Srednjaci 3 : 2 (Prskalo, Kužnini, Karaula/ Roso, Teker)