Rijeka izvukla remi kod drugoligaša

Lovro Štrbinić • srijeda, 14.03.2012.

Između dva prvenstvena ogleda nogometaši Rijeke odradili su prijateljski susret u Mladini. Protiv drugoligaša Vinogradara priliku su dobili igrači s manjom minutažom u Šibeniku, a konačni ishod bio je 1:1.

Riječki nogometni prvoligaš u dvije odigrane utakmice u proljetnom dijelu prvenstva upisao je dva neriješena ishoda. Uoči domaćeg ogleda sa Zadrom izabranici Ive Ištuka odradili su prijateljski susret u Mladini i nastavili sa starim navikama.

Priliku su dobili nogometaši koji proteklog petka u Šibeniku nisu ubilježili značajniju minutažu, a zbog obaveza u U20 reprezentaciji nedostajali su Datković i Mance. Takva ekipa imala je dosta problema sa sastavom Vinogradara, drugoligašem koji se nalazi pri vrhu ljestvice.

Domaćini su poveli krajem prvog dijela, u 43. minuti, preko Medvena. S tim rezultatom se otišlo na predah, a bio je aktualan sve do same završnice susreta. Tada je, minutu prije kraja, Palibrk iskoristio asistenciju Miloša i glavom zabio za konačnih 1:1.

Vinogradar: Kahlina, Obšivać, Kahrimanović, Granić, Žagar, Dučkić, Povrženić, Ristovski, Boban, Jonjić. Medven. Još su igrali: Stepković, Perak, Hmelina, Dugić, Gomerac, Goljuh, Mačešić, Jalšovec i Bučković.

Rijeka: Raspor, Grujević, Sušac, Načinović, Čaval, Dedić, Matovina (Polić 46'), Živulić, Stepčić (Miloš 67'), Tomić (Palibrk 46'), Čehič (Jović 46').