Josip Tolić • petak, 23.03.2012.

Bivši Hajdukov igrač Mirko Oremuš zabio je jedan od najbržih golova drugih poluvremena u susretu osmine finala izraelskog kupa...

Hapoel iz Tel Aviva u susretu osmine finala izraelskog kupa slavio je nad Hapoelom iz Bnei Loda 3:1, a poseban je gol postigao Splićanin na posudbi iz Hajduka Mirko Oremuš.

Nakon samo tri dodavanja i nešto manje od osam sekundi igre u drugom poluvremenu Oremuš je postigao lijep gol za izjednačenje koji je proglašen jednim od najbržih golova drugih poluvremena ikad.

Gosti iz Tel Aviva u produžetku su još dvama golovima izborili plasman među posljednjih osam momčadi. U prvenstvu se trenutno nalaze na drugom mjestu, čak 17 bodova iza Ironi Kiryat Shmone.

Oremuš je u Izrael otišao u kolovozu prošle godine na jednogodišnju posudbu, a moguće je i produženje njegova ostanka među Crvenim demonima.