Ivica Olić odlazi u München na pregled

Ante Zovko • nedjelja, 03.06.2012.

Zajedno s liječnikom hrvatske nogometne reprezentacije, Ivica Olić u ponedjeljak ujutro otputovat će u München kako bi utvrdio stanje sa ozlijeđenom nogom.

U prijateljskoj utakmici u Oslu s Norveškom u subotu (1:1), Ivica Olić ušao je na poluvremenu zamijenivši Nikicu Jelavića. No, izašao je samo 23 minute kasnije.

Iako je rekao da prema vlastitoj procjeni ne vjeruje da je išta slomljeno, hrvatski napadač zajedno s dr. Zoranom Bahtijarevićem u ponedjeljak će otputovati u kliniku dr. Hans-Wilhelma Müller-Wolfharta u Münchenu, mjesto gdje je Olić proteklih godina bio redoviti posjetitelj, javio je Hrvatski nogometni savez.

Nakon utakmice u Oslu rečeno je da je Olić izašao zbog grča u stražnjoj loži desne natkoljenice, a pregled u Njemačkoj trebao bi pokazati je li nešto ozbiljnije u pitanju.

U utorak bi se trebalo znati kakva sudbina očekuje Olića manje od tjedan dana prije početka Europskog prvenstva. Prvu utakmicu Hrvatska igra u nedjelju protiv Republike Irske u Poznanu.

• interreg04.06.2012. u 10:55
    Ne vjeruje da je išta slomljeno?! To bas i ne zvuci kao da nije nista, pogotovo kad ide kod Wolfahrta. Ne bi bilo dobro da nam bas on fali: nas najmarljiviji igrac.