Istra na Drosini remizirala s ruskim drugoligašem

Ante Dubravac • četvrtak, 28.06.2012.

Nakon što su u prva dva prijateljska dvoboja odmjerili snage s nešto lakšim suparnicima i došli do uvjerljivih pobjeda nogometaši Istre 1961 odigrali su neriješeno protiv Toma iz Tomska.

Pred tristotinjak gledatelja na stadionu Aldo Drosina nogometaši trenera Igora Pamića odigrali su 1:1 protiv ruskog drugoligaša Toma iz Tomska.

Po već ustaljenom običaju trener Pamić je priliku dao svim igračima, a domaćini su došli u vodstvo u 16. minuti kada je Havojić iskoristio odlično dodavanje Čavara te zaobišao vratara Vašeka te zabio za 1:0.

Upravo je asistent kod prvog pogotka u samoj završnici prvoga poluvremena imao veliku priliku za povećanje vodstva, ali njegov pokušaj glavom sa svega nekoliko metara udaljenosti od vrata odlazi izvan okvira pa se na odmor otišlo s minimalnom prednošću domaćina.

U 62.minuti grešku Stranatića koriste Rusi te preko Luis Eduarda dolaze do izjednačenja. Posljednjih dvadesetak minuta Istra je igrala s igračem više jer je drugi žuti karton dobio Hazov, ali rezultatske promijene nije bilo.

• Obrisan korisnik28.06.2012. u 14:27
    Da se nisu zezali u 2 poluvremenu nakantali bi ih 3:0 bez problema ;) Forza Istra 1961
  • Obrisan korisnik28.06.2012. u 12:37