Ludogorec nadigrao Dinamo iz Bukurešta

Borna Rupnik • utorak, 03.07.2012.

Bugarski prvak Ludogorec odigrao je još jednu pripremnu utakmicu, a protiv bukureštanskog Dinama pružio je dobru igru i ubilježio pobjedu...

Nakon visokih 10:0 protiv austrijskog trećeligaša Swarowskog, Dinamov je protivnik u drugom pretkolu Lige prvaka, bugarski prvak Ludogorec, odradio i jedan teži ispit u sklopu svojih austrijskih priprema.

Momčad Ivajla Peteva istrčala je na teren protiv Dinama iz Bukurešta te zasluženo pobijedila rezultatom 3:1.

Gargorov je u 19. minuti iskoristio pogrešku Rumunja za 1:0, a isti je igrač pogodio i glavom u 53. minuti, na ubačaj Stojanova. Na 3:0 je samo dvije minute kasnije povisio Ivanov. Konačni rezultat postavio je Tucudean iz kaznenog udarca u 82. minuti, nakon prekršaja vratara Čvorovića.

U sastavu Ludogoreca priliku je od 60. minute dobio i bivši igrač Dinama Franck Manga Guela.

Prijateljska utakmica:
Ludogorec - Dinamo Bukurešt 3:1

• Obrisan korisnik16.07.2012. u 17:56
    Ludogerec će prvu utakmicu sigurno dobiti..Dinamov trener Čačić po meni nije ozbiljno shvatio bit ove utakmice..
  • Obrisan korisnik03.07.2012. u 18:21
    Valjda je ovaj rezultat spustio plave na zemlju,nadam se da su shvatili s kim imaju posla.
  • Obrisan korisnik03.07.2012. u 15:11
    ludogerec će proć dinamo zagreb,,,,,,,,, dinamo se mučija s malmom, a ovi su bar duplo jači,,,,,
  • Obrisan korisnik03.07.2012. u 10:22
    Ovo treba uzeti s oprezom! Ipak je Dinamo Bukurešt ozbiljan klub!