Ćorluki 90 minuta u slavlju protiv Bursaspora

Ante Dubravac • četvrtak, 12.07.2012.

Nakon pobjede protiv Partizana bivši izbornik i aktualni trener Lokomotiva, Slaven Bilić, upisao je novu pobjedu. Ovoga puta njegovi igrači su bili bolji od turskog Bursaspora 3:1.

Ako je suditi po rezultatima prijateljskih utakmica čini se kako je Slaven Bilić zajedno sa svojim stručnim stožerom pohvatao konce u Lokomotivu, a prvi rezultati njegovog rada polako dolaze na vidjelo.

Poslije slavlja protiv Partizana Lokomotiv je rezultatom 3:1 savladao i Bursaspor. Prvih 45 minuta završeno je bez pogodaka, a u vodstvo dolaze Turci u 50. minuti preko Cagirana.

Međutim u razmaku od samo 17 minuta Lokomotiv postiže tri pogotka i dolazi do zaslužene pobjede. Dvostruki strijelac bio je Denis Glušakov, a jedan pogodak je dodao Aleksandr Samedov.

Prvi put od dolaska u novu momčad svih 90 minuta na terenu je proveo i Vedran Ćorluka dok je bivši član Hajduka Senijad Ibričić u igri bio do 57. minute.