Zagreb i Istra 1961 bolji od Slovenaca na pripremama

Josip Tolić • petak, 13.07.2012.

U pripremnim utakmicama protiv slovenskih drugoligaša odnosno trećeligaša momčadi Zagreba i Istre 1961 upisali su pobjede. Pjesnici su na svom travnjaku bio bolji od Zavrča 4:2, dok su Puljani na gostovanju u Zreču nadvisili istoimeni sastav 3:0.

Nogometaši Zagreba u četvrtak su u pripremnoj utakmici u glavnom gradu Hrvatske ugostili slovenskog drugoligaša Zavrč i upisali pobjedu rezultatom 4:2. Među igračkim kadrom nije bilo pošteđenih igrača Besarta Adburahimija, Lovre Medića te Matea Pavlovića, a protivnik se pokazao baš po mjeri za Pjesnike koji su nakon prvog poluvremena imali prednost od 2:1.

Jednakim rezultatom domaćini su slavili i u nastavku, odnijevši tako pobjedu 4:2. Strijelci za bijele bili su Ivica Džolan, Damir Šovšić, Sven Dedić i Vlado Zadro. Posljednji pripremni ogled prije početka prvenstva Zagrebaši imaju u subotu protiv Gorice.

Nešto je uvjerljivija bila momčad Istre 1961 koja se nalazi na pripremama u Zreču. Protiv istoimenog slovenskog trećeligaša izabranici Igora Pamića u srijedu su upisali pobjedu 3:0 iako u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka.

U nastavku su nišanske sprave proradile te su Matej Jelić, Denis Ljubović i Vedran Jerković osigurali rutinsku pobjedu žuto-zelenima. Zadnja provjera prije okršaja s Hajdukom u prvom kolu MAXtv Prve lige bit će utakmica protiv slovenskog drugoligaša Šenčura u petak.

• Obrisan korisnik13.07.2012. u 21:00
    Vjerujem da neće imati problema okoopstanka.nNadam se da će igrati puno zapaženiju ulogu u prvenstvu.Sretno