Lokomotiva sigurna protiv drugoligaša, Istru 1961 zaustavila magla

Borna Rupnik • subota, 14.07.2012.

Nogometaši Lokomotive pobijedili su Rudeš u još jednoj pripremnoj utakmici, dok oni Istre 1961 nisu uspjeli dovršiti svoj prijateljski ogled...

U sklopu priprema za novo izdanje hrvatskog nogometnog prvenstva Lokomotiva je odmjerila snage s drugoligašem iz Rudeša i upisala pobjedu rezultatom 2:0.

Pobjednik je odlučen već u prvom poluvremenu. Nakon samo tri minute igre Lokomotivi je prednost donio Antolić, dok je u 31. minuti konačan rezultat postavio Brozović, na asistenciju Zakarića s desne strane terena.

Imala je Lokomotiva još nekoliko dobrih prilika, no iskazao se i vratar Rudeša, a trener Tomislav Ivković dao je tijekom utakmice priliku većem broju igrača.

Istra 1961 posljednji je dan priprema na Rogli planirala iskoristiti za još jedan prijateljski susret, no okršaj Dravinja i pulskog prvoligaša prekinut je odlukom azerbajdžanskog suca Salamanova nakon 37 minuta igre.

Razlog je gusta magla koja se spustila na teren, a igrači Igora Pamića zaputili su se natrag prema Puli.