Ronaldo: "Uvjeren sam u dobar rezultat, neće biti velike razlike između Reala i Barcelone"

Josip Tolić • četvrtak, 04.10.2012.

Nakon visoke pobjede u Ligi prvaka nad Ajaxom (1:4), Real Madrid očekuje putovanje na Camp Nou na prvenstveni ogled protiv Barcelone. Strijelac hat-tricka nad Nizozemcima Cristiano Ronaldo izjavio je kako je pobjeda važna prije el Clásica u kojemu, kako kaže, neće biti velike razlike.

Cristiano Ronaldo bio je prvo ime Real Madrida u pobjedi Kraljevskog kluba nad Ajaxom u Amsterdamu (1:4) u drugom kolu Lige prvaka. Hat-trickom je najavio opasnost za Barcelonu u nedjeljnom el Clásicu.

Kaká: "Osobna pobjeda nakon velikog truda"

Brazilac Kaká bio je sretan povratkom u prvu postavu nakon dugo vremena. "Malo me iznenadilo, ali to je moja osobna pobjeda nakon velikog rada. Dostupan sam treneru kad me god treba", izjavio je.

"Vrlo sam sretan jer smo pobijedili i igrali dobro. Vrlo je važno dobiti samopouzdanja prije sljedeće utakmice protiv Barcelone. Lijepo je zabiti, ali važnija je momčad jer bez nje ne bih mogao postizati pogotke", izjavio je Ronaldo nakon utakmice.

Portugalski reprezentativac doveo je Los Blancose u vodstvo u 24. minuti, a na 2:0 povisio je Benzema na asistenciju Kake početkom nastavka. Iako su se domaćini vratili u utakmicu golom Moisandera, do preokreta nisu došli. Ronaldo je sve dvojbe oko pobjednika riješio novim dvama pogocima u 79. i 81. minuti i sebi donio status prvog strijelca Lige prvaka s četiri gola u dvije utakmice.

"Vjerujem da ćemo ostvariti dobar rezultat na teškom gostovanju na Camp Nouu. Barcelina ima vrlo dobru momčad i tu neće biti velike razlike", zaključio je 27-godišnjak.

• nido04.10.2012. u 23:47
    Ako Barca dobije i ode na jos vecu prednost Mou ce se onda posve okrenuti ligi prvaka a prvenstvo otpisat.
    nido
  • Obrisan korisnik04.10.2012. u 23:31
    meni on nije jasan, na onakav gol benzeme, covjek ni da bi se malo poveselio...sram ga bilo, samo gleda, a marcelo pored njega skace od srece, a ovaj... valjda ljut jer on nije zabio takav gol...pa se tek nakon minute nasmjesio (kad je shvatio da nebi bilo dobro za njegov piar)...sramotaaaaa
  • Obrisan korisnik04.10.2012. u 21:55