Vodeni sportovi

Primorje slavljem protiv Mladosti u Zagrebu ostalo stopostotno

Matej Milanović • četvrtak, 11.10.2012.

U trećem kolu Jadranske lige vaterpolisti Primorja u Zagrebu su porazili Mladost s 12:7 i time zadržali stopostotan učinak, dok je Žapcima to prvi poraz.

MLADOST ZAGREB - PRIMORJE RIJEKA 7:12 (2:3, 1:5, 1:2, 3:2)

Jadranska liga, 3. kolo, Zagreb

Mladost: Pavić, Radu 2, Milaković 1, I. Živković, Martinić 1, D. Živković 1, Gagulić, Milaković, Pavičić, Divković 1, Vukičević, Bukić 1, Pisk, Miloš.

Primorje: Vićan, Obradović, Paškvalin, Krapić 3, De. Varga 1 , Sukno 2, Muslim, Jelača 1, Da. Varga 2, Barać, Šetka 2, Garcia 1, Car, Buljubašić.

Treće kolo Jadranske lige donijelo je okršaj Mladosti i Primorja, u Zagrebu. Mladostaši su se držali u prvoj četvrtini, nakon koje su zaostajali samo 3:2, no druga dionica je riješila utakmicu. Riječani su, naime, na poluvremenu imali ogromnih 8:3 i Mladost se više nije vratila. U preostale dvije četvrtine oba su sastava mrežu zatresla po četiri puta za konačnih 12:7 u korist Primorja.

Kod Zagrepčana je najbolji bio Radu s dva gola. Goste je, pak, predvodio Krapić s tri zgoditka. Tom pobjedom je Primorje zadržalo stopostotan učinak u ligi, dok je za Mladost to prvi poraz. U idućem kolu Riječani ugošćuju Jadran Herceg Novi, a Mladost očekuje jako teško gostovanje kod Juga.

• Obrisan korisnik11.10.2012. u 11:25
    Nema veze da li je meni Marcelić pri srcu ili nije. Činjenica je da je jedan od najperspektivnijih golmana u Hrvatskoj, redovito na juniorskim turnirima proglašavan za najboljeg golmana. Sramota je da novinar piše o događaju na kojem nije bio. I što znači da mu je to hobi. Baš onda bi trebao otići... [više na forumu]
  • inkos11.10.2012. u 10:41
    Zašto bi nas, čitatelje, trebalo zanimati da li je to Mateju hobi ili posao? Na žalost, Sportnet je dosta srozao kvalitetu s puno "novinara" koji prepisuju, nepismeni su i općenito se baš i ne kuže u sport o kojem pišu (čast izuzecima).Ako Matej nije bio na utakmici, onda je to pomalo sramotno za... [više na forumu]
    inkos
  • Obrisan korisnik11.10.2012. u 09:10
    a gle mateju je ovo hobi ne posao, tako da informacije skuplja kako kada i kako od koga... marcelić ti je vidim pri srcu, ali i beez toga kritika je na mjestu... dobro se mladost držala, druga četvrtina je bila presudana, gdje se vidi razlika u iskustvu a i u više boljih pojedinaca u primorju... [više na forumu]