MNK Split teško poražen i od slovenske Litije

Mihaela Bradovski • petak, 12.10.2012.

Malonogometaši Splita upisali su i drugi poraz u Elitnoj rundi Lige prvaka. Nakon katastrofe protiv Barcelone i rekordnog poraza 18:0, uslijedio je novi poraz i to od slovenske Litije 10:1...

Prva dva nastupa u Elitnoj rundi Lige prvaka bila su iznimno neuspješna za malonogometaše Splita. Hrvatski prvak ubilježio je dva vrlo teška poraza i dok se za onaj od Barcelone koliko god visok bio može reći da je očekivan, visokih 10:1 protiv Litije je veliko razočaranje za Splićane.

Barcelona je svijet za sebe i daleko najkvalitetnija momčad u skupini kojoj je domaćin upravo Litija, no Splićani su se nadali da se mogu nositi s domaćinom i Arazom, ali vrlo brzo su prizemljeni.

Litija je već u prvom poluvremenu otišla do visokih 5:0 zahvaljujući čak tri gola Fetiča te po jednom Osredkara i Pantiča. U nastavku susreta nije bilo ništa bolje, 12 minuta je trebalo domaćinu da dođe do još četiri pogotka (Osredkar dva, Mehić, Pertič) i povede s 9:0 prije nego što je Split stigao do počasnog gola zahvaljujući autogolu Jasmina Begića. Konačnih 10:1 postavio je Irnes Škorić.

U posljednjem susretu u skupini Splićani igraju protiv azerbajdžanskog Araza, u subotu 13. listopada od 18 sati.

• Obrisan korisnik12.10.2012. u 16:57
    Ja neke momke tamo osobno poznajem i puno su bolji igrači od mene tako da im neman šta zamjerit jer bi vjerovatno s menom u ekipi izgubili 36:0
  • Obrisan korisnik12.10.2012. u 16:01
    nisu smiješni. žalosni. nadam se da primaju invalidninu.
  • Obrisan korisnik12.10.2012. u 15:00