Vodeni sportovi

Primorje s +17 odradilo gostovanje kod POŠK-a

Matej Milanović • subota, 10.11.2012.

U sedmom kolu Jadranske lige Primorje je bez problema nadigralo splitski POŠK s 18:1, uz četiri pogotka Šetke.

POŠK SPLIT - PRIMORJE RIJEKA 1:18 (1:4, 0:4, 0:5, 0:5)

Jadranska liga, 7. kolo

POŠK: Sarić, Lušić 1, Prižmić, Jakaša, Barbarić, Knežević, Buha, Burić, Scherbl, Delić, Franičević, Travnikar.

Primorje: Vićan, Peroš, Krapić 1, De. Varga 1, Sukno 2, Muslim 3, Jelača 1, Da. Varga 1, Barać 1, Šetka 4, Garcia 2, Križanec, Buljubašić 2.

Igrač više: POŠK 0/5, Primorje 8/11.

Suci: Brala/Prančić

U sedmom kolu vaterpolske Jadranske lige riječko Primorje gostovalo je kod POŠK-a. Utakmica je bila jednosmjerna od samog početka. Gosti su u prvom poluvremenu zabijali četiri pogotka po četvrtini, a u nastavku pet pogodaka po četvrtini.

S druge strane, POŠK je zabio samo jedan pogodak i to u prvoj dionici. Susret se završio pri rezultatu 18:1 za Primorje, uz četiri pogotka Šetke. POŠK nije bio ni u jednom trenutku ravnopravan protivnik, a treba spomenuti i da domaći nisu realizirali niti jednu od pet prilika s igračem više.

POŠK je usprkos porazu visoko na ljestvici s 12 bodova, no i u idem će kolu imati jednu tešku utakmicu, gostovanje kod Juga. Primorje, pak, i dalje ima stopostotan učinak i drži prvu poziciju, a u idućem kolu ga očekuje domaći okršaj s Medveščakom.

• Obrisan korisnik22.11.2012. u 01:01
    Za to tvoje Primorje nikad se nebi čulo da mu sponzor nije Volpi .. Razumijem da te pucaju kompleksi,jer navijat za klub koji nema ni jedan bitan trofej osvojen,sve objašnjava tvoj komentar, da imaš kompleks zvan HAVK MLADOST ZAGREB . kad osvojite sve što je Mladost osvojila možda Vas i budem... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik11.11.2012. u 12:26
    ne bih se slozio, velike su razlike samo izmedu Primorja i Juga u odnosu na druge klubove. Ostali klubovi su podjednaki medusobno. Mladosti mi nije zao jer su godinama imali desetorostruko vise novca nego svi ostali i pokupovali sve najbolje igrace iz Splita,Rijeke te naravno isto ovakvim razlikama... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik11.11.2012. u 09:50
    Postale su nenormalno velike razlike između klubova a takav odnos nije prije bio.To svakako nije dobrpo za vaterpolo