Robert Prosinečki ubilježio drugu pobjedu u Turskoj

Lovro Štrbinić • nedjelja, 11.11.2012.

Hrvatski nogometni stručnjak Robert Prosinečki odveo je Kayserispor do druge uzastopne pobjede. Ovaj put klub pod vodstvom bivšeg trenera Crvene zvezde slavio je protiv Elazigspora.

Robert Prosinečki odradio je i svoju četvrtu utakmicu na klupi turskog nogometnog prvoligaša Kayserispora. Nakon dva početna poraza stigla je druga uzastopna pobjeda.

Momčad pod vodstvom hrvatskog stratega upisala je pobjedu na gostujućem travnjaku, kod "fenjeraša" Elazigspora. Konačni 0:4 ujedno oslikava i stanje na teren u nedjeljnom susretu.

Gosti su do pobjede došli u drugom poluvremenu, kad su postignuti svi pogoci na utakmici. Prvo je u 53. precizan bio Yilmaz, potom je s dva gola prednost povećao Bobo, dok je konačan rezultat dvije minute prije kraja postavio Cleyton.

Nakon ovog susreta Kayserispor je napredovao na ljestvici. S 13 trenutno prikupljenih bodova nalaze se na 12. mjestu ljestvice turskog prvenstva.

• Hektor33312.11.2012. u 10:45