Neočekivani poraz Bilićevog Lokomotiva

Mišo Gulić • subota, 08.12.2012.

Novu glavobolju bivšem hrvatskom izborniku Slavenu Biliću u domaćem prvenstvu zadao je prilično neočekivan poraz od Volge, jednog od kandidata za ispadanje iz prvog razreda ruskog nogometa...

Kada se činilo da je Lokomotiv "pregrmio" najteže razdoblje od kada ga je preuzeo Slaven Bilić, novi problem pojavio se nakon poraza od Volge, momčadi koja je jedan od najizglednijih kandidata za povratak u drugoligaški nogomet.

Poraz je još šokantniji kada se uzme u obzir da je doživljen na domaćem travnjaku, a jedini pogodak na utakmici viđen je u 39. minuti susreta kada je Asildarov zabio za 0:1, rezultat kojim je utakmica i okončana.

Treba naglasiti da je Lokomotiv prije ovog susreta bio u seriji od četiri utakmice bez poraza, od čega je upisao tri pobjede, pa sada drži sedmo mjesto s 31 prikupljenim bodom.

U Bilićevoj momčadi Vedran Ćorluka je odigrao svih 90 minuta, dok je Dario Krešić utakmicu "odradio" na klupi za pričuvne igrače.

• Obrisan korisnik08.12.2012. u 18:44
    Seedorf,tvoj komentar ne drži vodu jer je lokomotiv ovdje izgubio od momčadi koja se bori za opstanak a lokomotiv je od njih sigurno jači. bilić jednostavno ima previše tih kiskeva i izgubljenih bodova protiv puno slabijih momčadi od lokomotiva i to je njegova krivica
  • Zdren08.12.2012. u 16:50