Perišić ponovno zabio, Wolfsburg uvjerljiv protiv Herthe

Lovro Štrbinić • subota, 12.01.2013.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić zabio je i u svom drugom nastupu u dresu Wolfsburga. U četvrtoj minuti doveo je svoj novi klub u vodstvo, a do kraja su igrači berlinske Herthe primili još četiri pogotka za uvjerljivi poraz u prijateljskom susretu.

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić početkom siječanjskog prijelaznog roka preselio je iz dortmundske Borussije u Wolfsburg, a već na početku boravka u tom klubu pokazuje kako bi mogao biti značajno pojačanje.

Perišić je, naime, bio strijelac u debitantskom nastupu za Wolfsburg u prijateljskoj utakmici protiv Standarda iz Liegea. Dva dana nakon toga poentirao je i u prijateljskoj utakmici protiv Herthe Berlin.

U četvrtoj minuti hrvatski reprezentativac je iz okreta unutar šesnaesterca zatresao mrežu Herthe za vodstvo Wolfsburga 1:0. Do odlaska na predah za Wolfsburg su zabili još i Vieirinha i Orozco, za 3:0 nakon 45 minuta.

Uvjerljivi su igrači Wolfsburga bili i u nastavku, u 54. minuti Kahlenberg je povećao na 4:0, a devet minuta prije kraja Robin Knoche zabio je i peti pogodak svoje ekipe. Počasni pogodak za berlinsku momčad minutu prije kraja postigao je Pierre-Michael Lasogga.

• Obrisan korisnik12.01.2013. u 19:04
    samo nek se uigra što prije i razvije u još boljeg igrača.
  • Obrisan korisnik12.01.2013. u 18:51
    zapravo, vijest bi bila i da je na 2 treninga zaredom zabio, ali irelevantna vijest. ovo sa prijateljskim je tek malo vise znacajno. njemu to jest mozda bitno, ali nama uglavnom nije (dobro, govorim u svoje ime, ali ocito nisam sam). nema nista lose u tome sto je perisic zabio 2 gola, niti je itko... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik12.01.2013. u 18:21
    Perišić je budućnost naše reprezentacije i da, vijest jeto što je zabio dva pogotka u dvije prijateljske utakmica za novi klub jer mu je to potrebno za samopouzdanje i razvoj i u krajnjem slučaju je nama to potrebno za reprezentaciju. Ali to su Hrvati, umjesto da nam je drago što mu je, prema svemu... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik12.01.2013. u 18:14
    Bravo Ivane, nastavi tako i u službenim utakmicama!
  • Obrisan korisnik12.01.2013. u 18:12
    Vijesti zabija na prijateljskim još će postati i pogotci na treninzima.