Lokomotiva nastavlja puniti mreže na istarskom dijelu priprema

Branimir Korać • nedjelja, 20.01.2013.

Nogometaši Lokomotive još jednom su pokazali efikasnost i upisali su visoku pobjedu protiv Rovinja. Zagrepčani su domaćina natjerali čak sedam puta po loptu u mrežu...

Još jedna pripremna utakmica za Lokose i još jedna visoka pobjeda. Najnovija je upisana u susretu s trećeligašem Rovinjom koji se nije pokazao kao dorastao protivnik i prvoligaš je slavio s visokih 7:0.

U prvom poluvremenu gledatelji su mogli vidjeti dva gola i to u ranoj fazi utakmice. Prvo je Chago asistirao Samatehu za vodstvo 1:0, a zatim je već u 13. minuti bilo 2:0, a strijelac je bio Martinac.

U drugom poluvremenu igrači Lokomotive bili su još efikasniji i postigli su još pet pogodaka.

Dvostruki strijelac bio Andrej Kramarić, a po jedan gol su dodali i Pjaca, Antolić i Peko za novu visoku pripremnu pobjedu.

U ovoj utakmici u dresu seniorske momčadi debitirao je mladi kadet Blaženko Klarić koji se pripremama priključio nakon ozljede Čarapine, prenosi službena Lokomotivina stranica.

Lokomotiva - Rovinj 7:0

Lokomotiva: Lovrić, Samateh, Puljić, Čakarun, Musa, Maleš, Zakarić, Chago, Šitum, Martinac, Klarić (drugo poluvrijeme: Gajić, Boras, Barbarić, Mesarić, Bručić, Mrzljak, Antolić, Trebotić, Pjaca, Peko, Kramarić)

• Obrisan korisnik20.01.2013. u 17:31
    Dinamo ne mora brinuti o budućnosti u Lokomotivi ima igraća koji bi već sada našli mjesto u prvoj postavi Dinama!