Hajduk odigrao neodlučeno s drugom momčadi Wolfsburga

Maj Gašparac • utorak, 22.01.2013.

Nogometaši Hajduka u pripremnoj utakmici za nastavak sezone odigrali su neodlučeno s drugom momčadi Wolfsburga. Konačan rezultat susreta bio je 1:1. Njemačka ekipa povela je u 25. minuti, no Hajdukovci su uspjeli poravnati rezultat pet minuta kasnije, a strijelac za konačnih 1:1 bio je Filip Ozobić.

Trener Hajduka Mišo Krstičević na teren je odlučio poslati momčad u sljedećem sastavu: Vugdelija, Nižić, Milović, Stojanović, Ozobić, Sušić, Tomaš, Cassio, Patinho, Kouassi, Caput.

Nakon što je Hajduk dobro otvorio susret, prvi do pogotka su ipak uspjeli doći nogometaši njemačkog kluba. Igrala se 25. minuta kada je Schindzielorz uputio udarac, vratar splitskog kluba Vugdelija odbio loptu, ali u mrežu ju je pospremio Sonnenberg.

No, na odgovor Hajdukovaca nije se dugo čekalo. Samo pet minuta kasnije Ozobić je poravnao rezultat lijepim udarcem s otprilike 25 metara. Do kraja prvog poluvremena hrvatska ekipa pokušala je stići do novog pogotka, prijetili su Kouassi i Milović, ali se rezultat nije mijenjao.

I u drugom poluvremenu Hajduk je bio blizu postizanja novog zgoditka. Vrataru njemačke ekipe prijetili su Tomaš, Caput i Kiš, no rezultat se do kraja više nije mijenjao.

Sljedeću pripremnu utakmicu Hajduk će odigrati u četvrtak, a tada će protivnik nogometašima Miše Krstićevića biti austrijski WAC.

• Obrisan korisnik22.01.2013. u 18:59
    Dečki sin mi je provalio šifru i šali se na moj račun sa svojim komentarima več me je osramotio kod rukometaša evo sad mi se smije kad ovo pišem!Sledi ispravak netočnog navoda moga sina!Dobar rezultat za Wolfsburg!
  • Obrisan korisnik22.01.2013. u 18:06