Hajduk bez pobjede, Dinamu dva crvena kartona

Ante Zovko • nedjelja, 27.01.2013.

Dinamo Minsk pokazao se više kao grub nego kao neugodan protivnik splitskom Hajduku koji je drugi put remizirao na turskim pripremama, ovaj put 0:0. Bila je to neobična prijateljska provjera s obzirom da su Bjelorusi dobili dva crvena kartona.

Mišo Krsteičević, koji je imao na raspolaganju sve igrače koji su u Beleku osim Ozobića i Patinha, počeo je susret s jednim napadačem, Ivanom Vukovićem, a prvo poluvrijeme nije bilo osobito sadržajno.

Jedini neugodan udarac uputio je Milić u završnici kad je lopta prošla malo preko gola. Osim njega i Vukovića, igrali su u početnom sastavu Blažević, Oremuš, Jonjić, Milović, Jozinović, Lima, Vršajević, Andrijašević i Caktaš.

Milić je u 56. minuti morao napustiti igru zbog ozljede koljena. Kouassi ga je zamijenio i otada bio glavna prijetnja Dinamu koji je igrao sve grublje. Poslije starta na Miloviću u 69. minuti, dobio je bjeloruski igrač crveni karton, ali s pravom zamjene.

Kouassi je pretrpio dva ozbiljna prekršaja, a poslije drugog, sudac je isukao i drugi crveni, no Bili nisu imali brojčanu nadmoć.

Bio je ovo drugi pripremni remi Splićana koji su prije toga odigrali 1:1 s pričuvnom ekipom Wolfsburga. Hajduk je u prvoj utakmici golom Vukovića srušio Dynamo Dresden, a prije Dinama se ogledao s Wolfsbergerom i doživio poraz 1:2. Za ponedjeljak je predviđena još jedna provjera, protiv austrijskog Horna.

• Obrisan korisnik27.01.2013. u 19:57
    trebali su otići s terena nakon 2-3 gruba starta i zdravo... ili nekom šamar zavalit
  • Obrisan korisnik27.01.2013. u 19:25
    Nadam se da Miliću nije neka strašna ozljeda i da će se brzo oporaviti!
  • Obrisan korisnik27.01.2013. u 19:23
    Izgleda da su Bjelorusi trenirali grubu igru?!
  • Falcao 927.01.2013. u 19:18