Inter u Turskoj nadigrao četvrtu momčad Poljske

Branimir Korać • nedjelja, 03.02.2013.

Nogometaši zaprešićkog Intera na pripremama u Turskoj odradili su prijateljsku utakmicu protiv četvrtoplasirane momčadi poljskog prvenstva, Gornika iz Zabrza, i upisali su pobjedu 2:0...

Trener Zaprešićana Borimir Perković može biti zadovoljan kako je njegova momčad otvorila pripremni dio u Turskoj. U prvom ogledu protiv poljskog Gornika slavila je 2:0.

Poljaci su dobar protivnik što pokazuje i ljestvica njihovog prvenstva na kojoj se trenutno nalaze na četvrtom mjestu s istim brojem bodova kao i trećeplasirana Polonia odnosno s bodom manje od drugoplasiranog Lecha.

Međutim, u ovom susretu Zaprešićani su bili bolji protivnik i na kraju su odnijeli pobjedu 2:0.

Mrežu Poljaka načeo je u 35. minuti Nikola Pokrivač, a konačnih 2:0 postavio je Mirko Kramarić golom u 58. minuti.

"Ovo je za nas bila vrlo dobra provjera, igrali smo protiv jakog protivnika i iako rezultat nije u prvom planu, raduje me što smo došli do pobjede. U prvom poluvremenu Poljaci su igrali s dosta mladih igrača i to se vidjelo na travnjaku, ali u nastavku kada su promijenili momčad, pokazali su svoju kvalitetu", rekao je nakon susreta Perković.

Pripremna utakmica:

Gornik - Inter 0:2

Inter: Delač, Bagarić, Kramarić, Budimir, Mlinar, Herceg, Šarić, Plazanić, Oršić, Vujcic, Pokrivač.

• Tizzou03.02.2013. u 13:24
    Igrali smo i 2:2 sa Spartakom iz Nalčika koji je ispao iz ruske premijer lige prošle sezone
    Tizzou
  • Obrisan korisnik03.02.2013. u 12:16
    Ne, nije po redu posložena postava, jer bi prema tome ispalo da Budimir (napadač), igra stpera.
  • Kracho03.02.2013. u 12:04