Vodeni sportovi

Jug lakoćom svladao Budvu uoči okršaja u Euroligi

Mišo Gulić • četvrtak, 07.03.2013.

Vaterpolisti Juga nešto su ranije od previđenog odigrali ligaški susret 18. kola protiv Budve koju su rutinirano svladali rezultatom 12:7...

Triglav Jadranska vaterpolska liga stigla je do 18. kola kojeg su otvorili Jug Croatia osiguranje i Budva M:tel, a razlog nešto ranijeg termina odigravanja jest obveza Dubrovčana u Euroligi gdje ih u nedjelju očekuje gostovanje u Nizozemskoj kod Schuurmana.

Jug je odlično otvorio utakmicu, pobjegao na 4:1 nakon prve četvrtine, no potom je uslijedio pad u igri koji su gosti iskoristili za povratak u utakmicu (6:5). U nastavku Dubrovčani su potvrdili svoju snagu, zaigrali ozbiljnije i bez ikakvih problema na kraju došli do pobjede od pet golova razlike (12:17).

Prvo ime u dubrovačkim redovima bio je Andro Bušlje s tri gola, dok su Maro Joković i Tony Azevedo zabili po dva. S druge strane, u redovima Budve po tri pogotka postigli su Ugo Crousillat i Dragan Drašković.