Andrijaševiću dvije utakmice suspenzije zbog isključenja protiv Istre 1961

Ivor Krapac • srijeda, 13.03.2013.

Poslije isključenja zbog opasnog starta na Mislavu Anđelkoviću u subotnjem susretu Hajduka i Istre 1961 u 23. kolu MAXtv Prve lige, veznjak Splićana Franko Andrijašević saznao je da će morati propustiti naredne dvije prvenstvene utakmice svojeg kluba. Osim suspenzijom, disciplinski sudac Krešimir Vlajčević odlučio je da će Andrijašević biti kažnjen i novčano...

U očekivanju nedjeljnog gostovanja u Zadru u 24. kolu MAXtv Prve lige, Hajduk je saznao da na raspolaganju za tu utakmicu neće biti Franko Andrijašević. Odlukom disciplinskog suca Krešimira Vlajčevića, 21-godišnji vezni igrač zaradio je dva susreta suspenzije zbog izravnog crvenog kartona zarađenog u proteklom kolu, u porazu od Istre 1961 na Poljudu, s 2:1 za goste iz Pule.

Andrijašević je u subotu predvečer u ogledu s Istrom morao iz igre u 42. minuti, kada ga je sudac Damir Batinić isključio zbog opasnog starta visoko podignutom nogom na Mislavu Anđelkoviću, koji je nešto kasnije morao biti zamijenjen zbog ozljede pretrpljene u tom duelu. Uz dvije utakmice zabrane igranja, Hajdukov veznjak dobio je i novčanu kaznu u iznosu od 6.000 kuna.

Osim što ga neće biti na gostovanju u Zadru, vezni igrač momčadi Miše Krstičevića morat će propustiti i Hajdukov domaći ogled sa Zagrebom u 25. kolu MAXtv Prve lige. Ta utakmica bit će odigrana 30. ožujka.

Podsjetimo, u subotnjem ogledu na Poljudu bio je isključen i jedan Istrin igrač, korejski branič Chung Woon, koji je u 57. minuti zaradio drugi žuti karton. Woon će zbog toga morati propustiti susret s Dinamom u subotu poslijepodne u Puli.

• Obrisan korisnik13.03.2013. u 19:25
    Kako me taj čovjek iritira, nije uopće neki igrač. Strašno bezobrazna osoba. U derbiju duel njega i Čopa, on kreten bez ikakve šanse da uzme loptu ide ko pravi mesar na Čopa, stvarno kretenčina prava. Smrad.....
  • Obrisan korisnik13.03.2013. u 18:40
    Jos bi mu i Hajduk trebao zalijepiti kaznu, kakvu situaciju imaju u klubu a ovaj pametnjaković kao da želi kartone.
  • nido13.03.2013. u 18:11