Maj Gašparac • nedjelja, 05.05.2013.

Ruski Lokomotiv iz Moskve, kojega vodi hrvatski trener Slaven Bilić, u nedjelju je svladao na gostovanju u Permu Ankar rezultatom 4:2 i ostvario svoju drugu uzastopnu pobjedu...

Momčad ruskog Lokomotiva iz Moskve u nedjelju je svladala na gostovanju Amkar iz Perma rezultatom 4:2. Nakon što je u prošlom kolu ruskog prvenstva svladala Rostov i prekinula dugi niz bez pobjede, ovo je bio drugi uzastopni trijumf za momčad bivšeg hrvatskog izbornika Slavena Bilića, koja se trenutno nalazi na devetoj poziciji u prvenstvu.

U susretu je prvi do vodstva stigao Amkar u 24. minuti preko Georgieva, a Lokomotiv je poravnao rezultat u završnici prvog dijela zgoditkom Mirančuka.

Nakon osam minuta igre u nastavku Lokomotiv je poveo preko N'Doyea, koji je poentirao iz jedanaesterca. Deset minuta kasnije Torbinski je povisio na 1:3, a četvrti pogodak za ekipu Slavene Bilića postigao je Janbajev u 68. minuti.

Do kraja susreta Amkar je smanjio na 2:4, strijelac u trećoj minuti sudačke nadoknade bio je Sirakov.

Na golu Lokomotiva bio je hrvatski vratar Dario Krešić.

Vodeće mjesto na ljestvici zauzima moskovski CSKA sa 60 bodova, drugoplasirani Zenit ima tri manje, a Anži je na trećem mjestu s 50 osvojenih bodova.

Ruska Premier liga, 27. kolo:
Amkar Perm - Lokomotiv Moskva 2:4

• Obrisan korisnik06.05.2013. u 07:08
    je, istina , moj grijeh, malo sam guglao ..hvala na ispravci mislio sam da im je takav format natjecanja stalno
  • Obrisan korisnik05.05.2013. u 23:16
    kojeg razigravanja? ako se ne varam to je bilo samo prošle sezone kad su imali prijelaz sa sistema veljača-studeni na srpanj-svibanj pa su igrali dodatni krug ligu za prvaka i ostanak
  • Obrisan korisnik05.05.2013. u 21:58