Bečka Austria remizirala bez pogodaka u velikom gradskom derbiju

Branimir Korać • nedjelja, 11.08.2013.

Iako je imala više od sat vremena igrača više na travnjaku, bečka Austria nije uspjela slaviti u dvoboju protiv velikog gradskog rivala Rapida. susret je na kraju završen miroljubivo - bez pogodaka...

Kao što je Dinamo imao gradski okršaj ovog vikenda, njegov protivnik u play-offu Lige prvaka, bečka Austria, također je imao dvoboj s gradskim rivalom.

Ljubičasti iz Beča igrali su protiv "zelenih", Rapida, ali na kraju nisu uspjeli upisati pobjedu i morali su se zadovoljiti remijem bez pogodaka.

Loša vijest za Austriju je da nije uspjela doći do pogotka unatoč činjenici da je imala više od sat vremena igrača više na travnjaku jer je u 26. minuti drugi žuti karton zaradio Palla.

Pokušavao je Bjelica tijekom susreta izmjenama pokrenuti svoje igrače i doći do pogotka, međutim promjena nije bilo i ostalo je početnih 0:0.

U sastavu Austrije Kaja Rogulj je odradio svih 90 minuta dok je Ivan Kardum utakmicu odgledao s klupe.