Puljani napunili mrežu Žminja, čak 11 golova raspoloženih gostiju

Branimir Korać • srijeda, 28.08.2013.

Nogometaši pulske Istre gostovali su u Žminju, rodnom mjestu njihovog trenera Igora Pamića i tamo su se domaćinu zahvalili na pozivu s čak 11 golova u mreži...

Pulska Istra uoči gostovanja u subotu kod Dinama, odradila je prijateljski dvoboj protiv Žminja. Na gostovanju u Žminju igrači su pokazali zavidnu efikasnost slavivši s čak 11:0.

Prvo poluvrijeme još i nije bilo tako loše po domaćina koji je gubio s "tek" 2:0 i to nakon što je oba pogotka postiglo ovoljetno pojačanje Istre Miličević.

No u drugom dijelu nastao je totalni raspad žminjske momčadi, Puljani su se raspucali, a posebno to vrijedi za Radonjića koji je u drugih 45 minuta postigao čak pet golova.

Osim Radonjića među strijelce su se upisali i Jo dvaput te po jednom Babić i Batarelo.